HAKKIMIZDA

♥ Bir Tebessüm Bin Mutluluk ♥

(TEMUV)

🙂 HAKKIMIZDA 🙂

Bir Tebessüm Bin Mutluluk Grubu  lösemi hastalığıyla savaşan Ömer Faruk KURAL tarafından 2 Mayıs 2013‘te kurulmuş gönüllülerden oluşan toplulukluktan oluşmaktadır.

Grup olarak kuruluşumuzun en önemli sebebi bilinçli gençler olarak insanlara örnek olabilmektir. Kuruluş amacımız ise düzenli aralıklarda hastane ziyaretleri yaparak hasta çocukların bir nebze olsun sıkıntılı anlarını unutturup, yüzlerinde bir tebessüm oluşturabilmektir. Aynı zamanda bazı özel günlerde huzurevi ziyaretleri yaparak yaşlılarımızın yalnız olmadıklarını hissettirmek, çocuk esirgeme kurumunda kalan çocuklara moral amaçlı etkinlikler düzenlemek ve engellilere yönelik çalışmalar yapıp, destek ve moral amaçlı ziyaretler düzenlemektir. Ve bu projelerimizde ki temel amaç toplum adına yararlı olmaktır.

Bir Tebessüm Bin Mutluluk Grubu GÖNÜLLÜK esasına dayalı olduğu için kimseden ücret almadığımızı ve projelerimizin sadece yukarıda saydıklarımızla sınır olmayacağını belirtmek isteriz 🙂

Bir Tebessüm Bin Mutluluk Grubunun projelerine destek olmak isteyenler DESTEK OL yazısına tıklayarak detaylı bilgi alabilirler.

 

Bir Tebessüm Bin Mutluluk Vizyonumuz (Hedefimiz) ve Misyonumuz (Şu anki durumumuz)’a göz atmak isterseniz aşağıdan tıklayarak bakabilirsiniz;
MİSYONUMUZ 
VİZYONUMUZ

Bumerang - Yazarkafe

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN